Aksident i rëndë në rrugën Klinë-Pejë, shikoni pamjet nga vendi i ngjarjes

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në Drenoc të Komunës së Klinës.

Në aksident janë përfshirë një kamion dhe një kombi, ku siç shihet në fotot e sigurara nga IndeksOnline ka dëme të konsideruara materiale.

Si pasojë e këtij aksidenti dy perona janë lënduar, njëri është në gjendje të rëndë.

Në vendin e ngjarjes kanë dal policia e trafikut dhe janë duke u marr me rastin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *