Aksident tragjik në Francë, humbin jetën dy shqiptarë

Një aksident tragjik ka ndodhur paraditen e sotme në Francë në komunën e Fillier rreth orës 10:30 ku dy persona me shtetësi shqiptare kanë humbur jetën.

Sipas mediave vendase dy automjete janë përplasur në autostradë, dhe si pasojë kanë humbur jetën dy burra të shtetësisë shqiptare të moshës 33 dhe 44-vjeç.

Ndërkohë që në mjetin tjetër në kanë mbetur të plagosur një grua 33-vjeçare sëbashku me dy fëmijët e saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *