“Martohen” dyshja e përfolur Luiz-Kiara, shkëmbejnë puthjen e parë

Big Brother Albania ka organizuar një dasmë për ciftin Luiz dhe Kiara. Dyshja e shumë përfolur…

E dhimbshme: Ky është Nysret Mustafa që humbi jetën sot në vendin e punës

Nysret Mustafa i moshës rreth 50-vjeçare ka ndërruar jetë në vendin e punës në Studençan të…

Shkuan për sport në borë, bllokohen në malet e Razmës 5 të rinj, forcat e ndërhyrjes nisen drejt tyre

Një grup prej 5 të rinjsh, nga Bajza që kanë shkuar në piken turistike te Razmës,…

KEDS njofton për punimet në rrjet, ja kush mbetet pa energji-elektrike

Për shkak të punimeve të parapara të kryhen nesër në rrjet, KEDS ka njoftuar për vendet…

Pamje tmerruese gjatë fluturimit Prishtinë-Basel: Udhëtarët përplasen për tavan nga turbulencat

Gjatë fluturimit Prishtinë – Bazel udhëtarët kanë parë tmerrin me sy. Aeroplani u përcoll me turbulenca…

Olluri pasi u bë publik vlera e koeficientit: Kur niset autobusi i parë ka Hungaria?

Parim Olluri, analist, ka shkruar një status, në lidhje me vlerën e koeficientit, i cilu bë…

E rëndë: I riu në Prizren tenton t’i japë fund jetës së tij me thikë kuzhine, dërgohet me urgjencë në spital

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmë në lagjen Arbana në Prizren, ku një person dyshohet…

E rëndë: Humb jetën në vendin e punës punëtori 51-vjeçar i një kompanie në Suharekë

Incidentet me fatalitet në vendet e punës, në sektorë të ndryshëm nuk janë të rralla. Një…

Ky është kryetari i komunës kosovare me pagën më të vogël

Kryetari i Prishtinës, Përparim Rama do të ketë pagën më të madhe nga të gjithë kryetarët…

E tmerrshme: Sulmohet seksualisht një 12-vjeçare në Gjakovë, i dyshuari e puthi me zor në buzë

Vajzat dhe gratë po vazhdojnë të jenë viktimat më të shpeshta të dhunës në familje, ngacmimeve…