Nëse gjeni macen që është ndryshe nga të tjerat, keni sy shqiponje!

Vini në provë syrin tuaj prej shqiponje duke gjetur ndryshimet në këto imazhe. Macja që ndryshon…

E rëndë, 17-vjeçari shqiptar humb jetën nga një aksident në Greqi

Një 17-vjeccar që jetonte në Greqi në zonën e Oropou ka humbu jetën mbrëmjen e djeshme…

Murati e krahasoi Pakon e Ringjalljes me ndihmën e qeverisë gjermane, i “reagojnë” qytetarët

Ministri i Financave, Hekuran Murati, gjatë ditës ka bërë një postim ku e ka krahasuar Pakon…

Dialogu Kosovë- Serbi/ Kurti pranon letër nga Kancelari Scholtz dhe Presidenti Macron​

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, ka pranuar letër të përbashkët nga Kancelari gjerman Olaf…

Spikerja po jepte lajmet por i futet miza në gojë, ajo e gëlltit në stomak dhe vazhdon të flasë!

Ky është momenti i çuditshëm kur një spikerja e lajmeve gëlltiti një mizë drejtpërdrejt në transmetim…

Demantohet drejtori i Arsimit në Podujevë, kryesindikalisti thotë se greva vazhdon

Dejtori i Arsimit në Podujevë, Avni Fetahu, njoftoi se nesër do të fillojë procesi mëësimor në…

Hyri në një banesë për të grabitur, e pëson keq “skifteri” shqiptar

Një shtetas shqiptar është arrestuar nga policia italiane në zonën e San Martinos, sapo ka dalë…

Vizita të ujdisura, Bërnabiq në Kosovë, Bislimi e Nagavci në Luginë, publikohet agjenda

Zëvendëskryeministri i parë për Integrim Evropian, Zhvillim dhe Dialog i Republikës së Kosovës, Besnik Bislimi, i…

Krimi horror i 23-vjeçarit nga Kosova në Gjermani, flasin dëshmitarët

Oficerët e policisë gjermane mëngjesin e sotëm panë një krim horror në Berlin. Një burrë po…

Drejtori i Bulliqit e shpallë të përfunduar grevën në Podujevë me tri thirrje të shkollave në Facebook

Tri shkolla në Podujevë kanë postuar në Facebook thirrje për prindërit që t’i cojnë fëmijët në…