Bora apo Arbana? Konfirmohet prezantuesja e “BBV 2”

“Big Brother Vip Albania” do të rikthehet së shpejti.

Ndër tjerash është bërë e ditur edhe moderatorja e këtij spektakli, duke konfirmuar se moderatorja e formatit do të jetë sërish Arbana.

Theksojmë se ky njoftim ka shuar zërat se ka një krisje raportesh mes Arbana Osmanit dhe drejtuesve të “Top Channel” dhe se Osmani do të zëvendësohej nga Bora Zemani.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *