Cilat janë më të mira për dimër, gomat e gjera apo të ngushta, video e testimit zgjidh dilemën

Ekziston një teori për përzgjedhjen e gomave të ngushta të dimrit, pasi që një e tillë…

Vetura me vlerë mbi gjysmë milioni, ky është i riu në Kosovë që e posedon të vetmen në Ballkan

Marakli të veturave nuk do të thotë që vetëm të kesh një veturë, por ka nga…

Çfarë është “My AI” në Snapchat dhe si ta përdorni atë?

“My AI” është një chatbot aktualisht i disponueshëm për të gjithë përdoruesit e Snapchat. Në një…

Shqiptarët të “fiksuar” pas Mercedesit: Nga vjen dashuria për markën gjermane

Kudo që shkon, shikon një Mercedes në Shqipëri. Por cila është arsyeja e dominimit të markës…

Këto janë veturat më të shitura në Kosovë

Kosova është një ndër vendet në të cilin përdoren jashtëzakonisht shumë veturat, brenda qyteteve por edhe…

Çmimet e veturave të përdorura: Këto janë 10 modelet më të kërkuara në treg

Edhe pse çmimet janë duke u përmirësuar minimalisht, nuk duhet pritur një ndryshim i trendit, për…

Nëse e keni një telefon të tillë mos e hidhni – ka vlerë të madhe parash

Nëse keni ende një telefon “Nokia3310” apo një playstation të vjetër në shtëpi mund të merrni…

Rritje marramendëse e çmimeve: Në Gjermani as Polo nuk mund të blihet më për 20 mijë euro

Në tregun gjerman janë 30 modele makinash të reja që kushtojnë më pak se 20 mijë…

Nëse keni një nga këto vetura mos e shisni, sepse vlera e tyre po rritet

Janë disa vetura të përdorura, çmimi i të cilave po rritet vazhdimisht. Nëse drejtoni ndonjë nga…

Po shqyrtohet futja e opsioneve me pagesë për Facebook, Instagram dhe WhatsApp

WhatsApp, Facebook dhe Instagram së shpejti mund të prezantojnë veçori të specializuara për përdoruesit që janë…