Marrëdhënie seksuale brenda familjes, arrestohet i dyshuari në Obiliq

Një person në fshatin Plemetin të Obiliqit është arrestuar nën dyshimin e kryerjes së marrëdhënies seksuale brenda familjes.

Sipas raportit 24 orësh të Policisë, arrestimi ka ndodhur dje, derisa i dyshuari është dërguar në mbajtje.

“MARRËDHËNIE SEKSUALE BRENDA FAMILJES – Fsh. Plemetin, Obiliq 25.07.2022-06:00. Lidhur me rastin, me 14.10.2022 është arrestuar i dyshuari mashkull dhe i njëjti pas intervistimit, me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje”, njofton policia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *