Studentja dhunon seksualisht të riun, ishte shumë më e madhe dhe e fortë se viktima e saj

Një studente është paraqitur në gjykatë e akuzuar se ka detyruar një burrë që takoi në…

E tmerrshme: Dhunohet 13-vjeçarja, viktima është 8 muajshe shtatëzënë

Një 13-vjeçare po dyshohet se është dhunuar seksualisht nga një 29-vjeçar në qytetin e Vitisë. Rasti…