Jasharaj nesër përballë Nagavcit e Muratit në Komisionin për Arsim

Komisioni për Arsim, Shkencë, Teknologji, Inovacion, Kulturё, Rini dhe Sport, sërish do të diskutojë për grevën…

Kurti e Murati dalin sot para mediave: Pritet të flasin për mosekzekutimin e pagave ndaj grevistëve

Kreu i Qeverisë së Kosovës, Albin Kurti bashkë me ministrin e tij të Financave kanë qenë…

“Po ua ndal bukën e gojës zyrtarëve”, Ganimete Musliu kërkon shkarkimin e ministrit Murati

Deputetja e PDK-së, Ganimete Musliu ka kërkuar shkarkimin e ministrit të Financave, Hekuran Murati pasi ua…