Ky pritet të jetë moti për javën tjetët, ndryshime e reshje

Java e parë e vjeshtës parashihet të ketë kushte të ndryshueshme meteorologjike. Dita e hënë fillon…

Ky pritet të jetë moti për fundjavë

Në fundjavë pritet të mbajë mot me shumë diell dhe do të ketë rritje të temepraturave,…