Dy gola të shpejt në “Fadil Vokrri”, shifrat e barabarta, shijoni golin e Zhegrovës

Kosova dhe Andora po luajnë baras në Prishtinë.

Golin e parë e shënoi Kosova me Zhegrovën, shkruan FrontSport.

Zhegrova shënoi në minutën e 59’të kurse 2 minuta më pas barazuan mysafirët.

Ja golat:

VIDEO 1

VIDEO 2

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *