Meritoni dhe Ilnisa kryejnë marrëdhënie seksuale në Big Brother? Publikohet një video

Një video e cila po qarkullon në rrjet e tregon çiftin Meriton dhe Ilnisa në disa…

Kiara Tito largon nga Instagrami Luiz Ejllin?

Moderatorja e njohur shqiptare, Kiara Tito, ka marrë vëmendje me një veprim të fundit në Instagram.…

Lajm i mirë: Pasnesër ‘gëzohen’ këta qyetarë – ekzekutohen këto pagesa

Ministria e Financave, Punës dhe Transfereve ua rikujton të gjithë përfituesve ndryshimin e datave të pagesave.…

Shifra alarmante: Ja sa persona kanë humbur jetën në punë deri sot që nga viti 2004

Që nga viti 2004 deri në vitin 2021, sipas Inspektoratit të Punës, kanë humbur jetën 232…

Të shtëna me armë zjarri në Vushtrri, arrestohet një 22-vjeçar

Gjuajtjet me armë zjarri janë bërë të shpeshta në vendin tonë, duke cenuar kështu sigurinë e…

Projektligji për rininë, miratohet në parim

Kuvendi i Kosovës është duke mbajtur seancë, me vazhdim të pikave nga seancat e tjera. Në…

Kroacia zgjohet me lëkundje toke, tërmeti ndjehet edhe në territorin e Bosnjë-Hercegovinës

Një tërmet i ri me magnitudë 4.1 ballë të shkallës Rihter ka goditur Kroacinë rreth orës…

“100 euro nuk na mjaftojnë për asgjë”, pensionistët i drejtohen Avokatit të Popullit

Pensionistët në Kosovë assesi nuk po pajtohen me pensionin prej 100 eurosh që e marrin aktualisht.…

Ky është parashikimi i motit për sot

Të enjten mbi Kosovë, parashihet të mbajë mot kryesisht me diell. Sipas Meteo Kosova, temperaturat minimale…

KËTU mund ta shikoni LIVE spektaklin e Big Brother Vip Albania

Big Brother Vip Albania zhvillon sot Prime-in. Prime-in e sotëm mund ta ndiqni duke klikuar KETU.