Kë zgjedhin vajzat gjermane, shqiptarin apo serbin? Kjo do t’ju befasojë

Në fokus kanë qenë dy djem, të cilët përkatësisht janë quajtur si një shqiptar dhe një…

Qeni tenton ta përdhunoj macen, rasti po shqyrtohet në Gjykatë

Reality show britanik “Judge Rinder” ka transmetuar një nga gjykimet ndoshta më të çuditshme që ndau…

Studenti nga Kosova del me veshje kombëtare shqiptare në ceremoni të diplomimit në Universitetin e Lichtensteinit

Drin Çeku një student nga Kosova në ceremoninë e diplomimit në Universitetin e Lichtensteinit, është paraqitur…

Një foshnje e lindur në avion gjatë fluturimit merr bileta falas për gjithë jetën nga linja ajrore

Kur një fëmijë lind zakonisht merr shumë dhurata, por ky fëmijë pati fatin të lindte gjatë…

Turisti britanik zhvishet përpara pushuesve dhe rrotullohet në pellg, feston ardhjen e shiut

Një britanik, turist në Spanjë ka hequr të gjithë rrobat për të festuar në mënyrën e…

E largoi nga puna pasi s’ia bëri kafen, avokatja punëson ish-shefin si shërbëtor në kompaninë e saj

Kathleen Martinez, e cila tashmë punon si avokate për mbrojtjen e emigrantëve në Republikën Domenikane ka…

Harrojeni pikën-G, ja ku fshihet kënaqësia e vërtetë

Nuk keni pse të kërkoni pikën-G të saj që të arrini kënaqësi. Një studim italian së…

Nëse arrini të gjeni nëse burri po hyn apo del nga dera, niveli juaj i inteligjencës është mbi mesataren

Ne do t’ju paraqesim një test të ri vizual shumë të veçantë. Duhet të përpiqeni të…

“Nuk e dija se isha shtatzënë”, historia tronditëse e 19-vjeçares: Pashë kokën e foshnjës nën fundin tim të uniformës

Një nënë ka treguar se nuk e kishte idenë se ishte shtatzënë derisa lindi në dyshemenë…

30-vjeçarja bën testin e ADN-së dhe zbulon se i dashuri është vëllai i saj biologjik

Kur kaloni vite me një partner, ka të ngjarë të përjetoni momente të shumta të rëndësishme…