Stresi reagon pas situatës në veri: “Le t’vin k*rvat se gati na kanë, i pari prej Tirane me shok jemi për Kosovë”

Reperi shqiptar, Arkimend Lushaj i njohur me nfokën “Stresi” ka reaguar ashpër lidhur me situatat e…

Fenomeni i “TikTok-ut”, Malsorja pëson aksident, kjo është gjendja e saj

“TikTok” po bën të famshëm pothuajse shumë personazhe të ndryshme. Një prej tyre është edhe Malsorja,…

Digjet banesa e këngëtarëve Naim Abazi e Mihrije Braha

Banesa e këngetarëve Naim Abazi e Mihrije Braha në Prishtinë është përfshirë nga zjarri. Lajmin e…

Lajm i trishtë: Vdes këngëtarja e njohur

Tina Turner – një nga vokalistët më të mëdhenj të rock-ut dhe interpretueset më karizmatike –…

Moderatori i njohur kosovar ndahet nga bashkëshortja

Moderatori i njohur kosovar, Meti Alshiqi është ndarë nga gruaja. Sipas Prive, ata kanë fshirë fotografitë…

“Zhaklina boll”, Arbana Osmani del nga vetja, i ndërpret fjalën opinionistes

Debatet ishin të nxehta mes banorëve por dhe opinionistëve mbrëmjen e sotme në Post Big Brother.…

Shifra marramendëse, s’do ta besoni sa paguhet Luiz Ejlli për një postim në ‘Instagram’

Pas përfundimit të “Big Brother VIP 2” ish-banorët kanë nisur të influencojnë me rrjetet e tyre…

Luiz Ejlli zbuloi sot se çfarë i ndodhi pak ditë pas doli nga BBVA

Luiz Ejlli i ftuar në emisionin “Shqipëria Live”, ka treguar për përjetimet e tij pasi doli…

Zbulohet renditja, ja kur do performojë Albina dhe familja Kelmendi në finalen e Eurovision

Shqipëria ia doli që të kualifikohej në finalen e Eurovision, me një performancë dinjitoze të dhuruar…

Sot finalja e madhe në Eurovision, kështu votohet për Shqipërinë

Albina dhe Familja Kelmendi kanë rrëmbyer zemrat e shqiptarëve dhe jo vetëm, me përformancën e saj…