“Martohen” dyshja e përfolur Luiz-Kiara, shkëmbejnë puthjen e parë

Big Brother Albania ka organizuar një dasmë për ciftin Luiz dhe Kiara. Dyshja e shumë përfolur…

Dënohet me 6 muaj burg ish konkurrenti i “Përputhen”

Një nga ish-konkurrentët e “Për’puthen”, Arjon Luli, që u përjashtua nga emisioni për shkak se postoi…

Kiara e puth për herë të parë Luizin, ky është reagimi epik i tij

Momente interesante rreth marrdhënies mes Luizit dhe Kiarës. Marrëdhënia mes Kiarës dhe Luizit duket se po…

Nënkryetari i Dhomës së Noterëve sqaron deklaratat për Luizin: Intervista nuk u transmetua e plotë, ja e vërteta

Fatmir Laçej, nënkryetar i Dhomës Kombëtare të Noterëve, ka bërë së fundmi një reagim publik në…

Artistja e re nga Lipjani, Eda Çadraku publikon këngën “Drenica ime”

Artistja e vogël nga Lipjani, Eda Çadraku ka publikuar këngën (Cover) e titulluar “Drenica ime”. Në…

Reagon Mozzik pas daljes së Getinjos nga BBVK

Reperi i njohur, Getinjo, i cili hyri i pari në shtepine e BBVK, ka vendosur ta…

Policia “viziton” shtëpinë e Big Brother Vip Kosova, kjo është arsyeja

Big Brother VIP Kosova ka marrë një vëmendje të jashtëzakonshme. Së fundmi, shumë kanë pasur dyshime…

Getinjo: Kam hyrë këtu të ju tregoj se nuk jam ‘klloshar’, ashtu siç më paragjykojnë

Banorët e shtëpisë së Big Brother VIP Kosova kanë nisur të flasin rreth arsyeve se pse…

Getinjo kundërshton shkencën: Toka është e rrafshët

Getinjo, është njëri nga banorët e “Big Brother VIP Kosova”, i cili po tregohet tejet i…

Shota Baraliu bën deklaratën e papritur për myslimanët

Derisa dëgjonin ezanin, banorët e BBVK kanë komentuar rreth asaj se sa mund të jetë ora.…