Pëson sulm në zemër, vdes aktori i njohur

Mark Dodson , aktori që u njoh për shumë role gjatë karrierës së tij ka vdekur.

Lajmin për vdekjen e aktorit e zbuloi vajza e tij për TMZ, transmeton Indeksonline.

Ajo thotë se Marku kishte fluturuar në Indiana për ngjarjen, dhe ishte vendosur në hotelin e tij dhe aty pësoi një “sulm në zemër” ndërsa flinte.

Pushtimi i parë në Hollywood erdhi në vitin 1983 – ku ai ishte zëri i Salacious Crumb.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *