Bëhet edhe në Kosovë, ky lloj i djathit kushton 1 mijë euro për 1 kilogram

Blerësit e tyre, do të thotë dikush, janë ata që nuk dinë ç’të bëjnë me para.…

Psikologia thirrje prindërve: Mësoni fëmijët të mos lejojnë t’i prekin në organe gjenitale

Psikologia nga Shqipëria Almeida Xhaferri ka folur rreth mënyrës se si prindërit duhet t’i mësojnë fëmijët…

Çfarë duhet të bëni nëse fillojnë vetëtimat derisa ju jeni jashtë?

Mund të shkaktojë shpenzime të papara, por edhe t’ju vrasë A duhet të jem i kujdesshëm…

Harrojeni pikën-G, ja ku fshihet kënaqësia e vërtetë

Nuk keni pse të kërkoni pikën-G të saj që të arrini kënaqësi. Një studim italian së…

“Po shfaqen histori të reja dashurie”, zbuloni cilat janë shenjat më me fat për sot

Dashi Ditë përgjithësisht pozitive do jetë kjo e sotmja për ata që janë në një lidhje.…

“Do të hasni vështirësi në punë”, Horoskopi i ditës së enjte, 15 shtator 2022

Dashi: Një hënë e mirë po vjen dhe do të ndihmojë në marrëdhëniet e dashurisë. Në…

Nëse keni një nga këto vetura mos e shisni, sepse vlera e tyre po rritet

Janë disa vetura të përdorura, çmimi i të cilave po rritet vazhdimisht. Nëse drejtoni ndonjë nga…

Pse dhëndrit nuk i lejohet ta shohë nusen me vello para dasmës?

Besimi se dhëndri nuk duhet ta shohë nusen me fustanin e nusërisë para ceremonisë ka ekzistuar…

“Do të ndiheni të frikësuar …”, Horoskopi javor, 5-11 shtator 2022

Dashi Gjatë kësaj jave do jeni të bindur për rrugën që duhet të ndiqni dhe nuk…

Ekzistojnë 7 lloje të dashurisë

Dashuria është një nga ndjenjat më të thella, që njerëzit përjetojnë. Ajo është më e madhe…