KËTU mund ta shikoni LIVE duelin e zjarrtë, Fury-Usyk

Tyson Fury dhe Oleksandr Usyk do të përballen sonte në meçin për titullin kampion të peshave të rënda.

Kjo përballje pritet të fillojë rreth orës 23:50 dhe njëkohësisht po cilësohet si meçi i shekullit.

Të dy boksierët kanë arritur në stadium dhe po bëjnë përgatitjet finale.

Duelin mund ta shikoni Live duke klikuar KËTU

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *