Aksident trafiku në Fushë Kosovë mes një kamioni dhe një veture

Një aksident trafiku ka ndodhur në Fushë Kosovë.

Lexuesit e FrontLajm kanë dërguar foto në redaksi ku shihet se një kamion dhe një veturë janë përplasur mes tyre.

Nuk dihet nëse ka të lënduar.

/FrontLajm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *