Izrael – Kosovë, mësohet gjyqtari kryesor i ndeshjes

Izraeli dhe Kosova do të përballen të shtunën në ndeshjen e parë kualifikuese për ‘Euro 2024’.

“Dardanët” kërkojnë që ta nisin mbarë misionin e madh drejt kualifikimit, por që natyrisht nuk do ta kenë aspak të lehtë.

Sfida luhet në stadiumin “Bloomfield” në ora 18:00 do të gjykohet nga gjyqtari skocez, Willie Collum.
Shperndaje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *