KËTU mund ta shikoni LIVE duelin e Ballkanit ndaj Viktoria Plzen

FC Ballkani e zhvillon sonte ndeshjen e parë të edicionit të ri në Conference League.

Kampioni i Kosovës ka udhëtuar dje drejt Çekisë, atje ku do të përballet me Viktoria Plzen.

Ndeshja luhet me fillim nga ora 21:00, atje ku kërkohet një rezultat sa më pozitiv nga të drejtuarit e Ilir Dajës.

Ndeshja transmetohet në Sport1, SuperSport 2 dhe Klan Kosova, kurse për ata që nuk mund ta shohin në TV, klikoni KËTU për ta parë ndeshjen. LINKU.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *