LAJMI I FUNDIT: Digjet një banor i BBV, niset për spital

Një ngjarje e paprecedentë ka ndodhur pak kohë para nisjes së spektaklit Prime, derisa konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Lorik Shaqiri, i njohur si Blasta është djegur.

Rasti ka ndodhur derisa Artani ishte duke hekurosur një maicë që po ia mbante Blasta dhe në një moment hekuri e ka liruar avullin e nxehtë, i cili menjëherë i ka reaguar këtij të fundit, duke e djegur.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *