Penallti për Liverpoolin, Salah gabon nga pika e bardhë

Liverpool ka fituar penallti ndaj Arsenal.

Jota u pengua në zonën e Gunners dhe gjyqtari akordoi penallti për Reds.

Salah mori përsipër ekzekutimin e penalltisë.

Egjiptiani nuk arriti të realizoi nga pika e bardhë në minutën e 53’të të takimit.

Rezultati 1-2.

Ja goli:

VIDEO

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *