Rrahje masive në Prishtinë, publikohen pamjet

Në lagjen Pejton në Prishtinë mbrëmë ka ndodhur një rrahje masive mes disa personave.

Nuk dihen arsyet që çuan deri të kjo rrahje dhe nëse ndonjëri prej tyre ka kërkuar ndihmë mjekësore.

Në anën tjetër, Policia e Kosovës nuk ka dhënë ndonjë detaj përkitazi me këtë rast.

Më poshtë pamjet:

VIDEO

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *