Big Brother Vip Kosova fillon nesër, zbulohet skena madhështore e spektaklit

Mbrëmjen e së hënës, datë 5 Dhjetor, do të nisë transmetimin “Big Brother VIP Kosova”.

Tashmë gjithçka është gati dhe të gjithë mezi presin të njihen me banorët.

Një ditë para spektaklit, moderatori Alaudin Hamiti ka publikuar në rrjete sociale një foto nga skena ku ai do të bashkëprezantojë me Jonida Vokshin.

Skena duket spektakolare, gjigante dhe me shumë drita.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *