Boksieri shqiptar nokauton rusin dhe feston me flamurin kuqezi

Boksieri shqiptar, Valon Ahmeti ka fituar ndaj boksierit rus.

Ahmeti arriti me sukses ta fitoi duelin me nje nokaut, shkruan FrontLajm.

Ja pamje nga momenti:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *