Boksieri shqiptar, Bernardin Jakaj përballet sot me serbin, Nikolic – këtu mund ta shikoni LIVE duelin

Boksieri shqiptar, Bernardin Jakaj do të zhvillojë sot meç ndaj serbit, Marko Nikolic.

Dueli do të zhvillohet në Austri dhe pritet të fillojë nga ora 20:45.

Ndeshjen mund ta shihni drejtpërdrejtë në “Art Sport”.

2

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *