Fantastike: Boksieri kosovar Mulolli “tmerron” serbin, e nokauton në mënyrë perfekte

Boksieri nga Podujeva, Mirdon Mulolli, ka fituar meçin ndaj serbit, Darko Knezevic.

Llpjani fitoi me knockout ndaj serbit, duke e lënë të shtrirë në dysheme.

Meçi mes tyre u mbajtë në Gjermani dhe Mirdoni është duke treguar rezultate të shkëlqyeshme në kategorinë e tij në boks.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *