Kush ishte kryeministri me këpucët e grisura në Samit?

Një moment i pazakontë është regjistruar dje në Samit.

Fotogafi Armand Babani ka shkrepur një moment pikant nga Samiti. Janë këpucët e një lideri Europian.

Në një prononcim për Report Tv me gazetarin Arbër Hitaj, Babani ka zbuluar se bëhet flakë për këpucën e kryeministrit holandez Mark Rutte.

“Është dhe shaka në Europë, që holandezët janë edhe pak kurnac”, tha Babani.

Ai ka zbuluar edhe se kush kanë qenë personazhet që kamera i “ka dashur” më shumë dhe kë jo.

“Më i vështirë ishte presidenti serb, Vuçiç se ishte shumë i ngurtë, ndërsa të tjerët ishin shumë të relaksuar”, tha Babani.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *