“Martohen” dyshja e përfolur Luiz-Kiara, shkëmbejnë puthjen e parë

Big Brother Albania ka organizuar një dasmë për ciftin Luiz dhe Kiara.

Dyshja e shumë përfolur u kurorëzuan ‘nën bekimin e Kristit’ që luante rolin e priftit.

Pas kësaj ata shkëmbyen edhe puthje.

SHIKO VIDEON

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *