Më pak se gjysmë ore! KËTU mund ta ndiqni LIVE duelin e Haxhi Krasniqit

Boksieri Robin Krasniqi do të rikthehet sot në ring për ta zhvilluar luftën e radhës të karrierës së tij.

Ai do të ballafaqohet me boksierin Timur Nikarkhoevin dhe kjo luftë do të zhvillohet në arenën madhështore “AUDI DOME” në Mynih të Gjermanisë.

Dueli i boksierit nga Kosova do të transmetohet direkt në kanalin televiziv Art Sport 1 dhe Klan Kosova.

Kurse për ju që nuk mund ta percillni ndeshjen përmes TV, mund ta gjeni në Youtube.

Krasniqi do ngjitet në ring rreth orës 23:30.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *