Momenti kur goditet Sali Berisha

Një qytetar ka sulmuar kreun e Partisë Demokratike, Sali Berisha mesditën e sotme teksa ai ishte duke ecur në krah të Ilir Metës drejt Bulevardit Dëshmorët e Kombit.

Mësohet se qytetari e ka goditur Berishën me grusht në fytyrë. Kryedemokrati është gjakosur në fytyrë.

Situata aktualisht në protestë është e tensionuar, pasi mbështetës dhe simpatizantë të PD-së kanë dhunuar agresorin.

Nuk dihet ende identiteti i personit që sulmoi kreun e PD-së, shkruan EuroNews.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *