Aksident i rëndë në Vushtrri: Vetura godet babain, nënën dhe vajzën e vogël, dërgohen në Emergjencë

Aksident i rëndë në Vushtrri: Vetura godet babain, nënën dhe vajzën e vogël, dërgohen në Emergjencë
Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak çastesh në qytetin e Vushtrrisë.

Zëdhënësi i stacionit policor në rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti, ka konfirmuar se nga ky aksident kanë mbetur të lënduar tre persona.

Si pasojë e goditjes, tre persona që janë edhe familjarë janë dërguar me urgjencë në spitalin e qytetit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *