Aksident i rëndë trafiku në lagjen “Velania” në Prishtinë, makina del komplet nga rruga

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur gjatë ditës së sotme në lagjen “Velania” në Prishtinë.

Në aksident janë përfshirë dy vetura, një Golf dhe një taxi.

Në pamjet e publikuar, shihet se në vendin e ngjarjes kanë dalur Policia e Kosovës, raporton Reporteri.

Policia ende nuk ka dhënë detaje për aksidentin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *