Bie nga kati i pestë, vdes 80-vjeçari

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e së dielës në Tiranë.

Ka vdekur një burrë i moshë 80-vjeçare, ka rënë nga kati i pestë i një ndërtese.

P.K jetonte vetëm dhe sipas raportimit të Abc News.al dyshohet se ai është rrëzuar.

Lidhur me rastin kanë nisur hetimet, përcjell Klankosova.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *