Brenda shtëpisë së Big Brother Vip Kosova, ja si do duket nga brenda

Big Brother Vip Kosova do të nis me 5 dhjetor.

Përgaditjet e fundit tashmë po bëhen dhe kasti thuhet se është kompletuar, shkruan FrontLajm.

FrontLajm ka siguruar pamjet e para të shtëpisë më të famshme në Kosovë.

Ja foto:

/FrontLajm/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *