Çka do të ndodhë sonte në natën ‘Prime’ të Big Brother VIP Kosova?

Moderatorja e Big Brother Vip Kosova, Jonida Vokshi, ka paralajmëruar sot një ‘Prime’ më ndryshe.

Ajo tha se prime i sotëm do jetë më ndryshe se çka do që kemi parë deri sot.

Gjatë ‘Prime’ të sotëm do të ketë befasi dhe emocione të forta për disa nga banorët.

Gjithashtu, sonte edhe njëra nga të nominuarit do të eliminohet nga shtëpia e Big Brother VIP Kosova.

Ndryshe, të nomuarit e kësaj jave janë Monika, Alby, Vesa, Edona, Lindita dhe Lumbardhi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *