Ermal Krasniqi fantastik, shikojeni asistimin maestral të yllit kosovar

Futbollisti i Kombëtares së Kosovës, Ermal Krasniqi ka dhuruar një asist në ndeshjen mes CFR Cluj dhe Sepsi Sf. Gheorghe.

Krasniqi asistoi te goli i parë i shënuar nga bashkëlojtari i tij, Daniel Birligea në minutën e 44’të.

Skuadra ku luan anësori kosovar, është duke fituar me rezultatin 2 me 1, golin e dytë e ka shënuar lojtari Deac në minutën e 53’të.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *