Gjakovë: I mituri e ther aksidentalisht shokun e tij

Një i mitur e ka therur aksidentalisht shokun e tij.

Rasti ka ndodhur mëngjesin e së martes në Gjakovë.

Sipas raportit 24 orësh të policisë, ngjarja dyshohet se ka ndodhur derisa ata ishin duke luajtur.

Viktimës i është ofruar tretman mjekësor.

Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit i cili ka rekomanduar që pas intervistimit i dyshuari të lirohet dhe rasti të procedohet në procedurë të rregullt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *