KËTU mund ta shikoni LIVE derbin, Manchester City – Bayern Munich

Magjia e futbollit evropian rikthehet sonte.

Kompeticioni më i mirë i futbollit evropian, Champions League rikthehet sonte me dy ndeshjet e para të çerekfinaleve.

Manchester City dhe Bayern Munich do të përballen në ‘Etihad Stadium”, atje ku pritet të jetë spektakël i vërtetë.Për Bayernin mungon sulmuesi Mouting, mbrojtësi Hernandez dhe portieri Neuer, teksa për Manchester Cityn nuk do të paraqitet Foden.

Gjatë historisë, këto dy klube janë përballur në 10 ndeshje, në të cilat secila skuadër ka nga 5 fitore. Mirëpo, sa i përket këtij kompeticioni, përsëri këto dy klube janë barabarta në aspektin e fitoreve, nga 3 secila.

KETU mund ta shihi LIVE ndeshjen: KLIKO KETU

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *