KËTU mund ta shikoni LIVE ndeshjen e Ballkanit ndaj Sivassporit

Ballkani do të përballet sot në ndeshjen e rradhës në kuadër të Europa Conference League.

Kampioni në fuqi i Kosovës do të jetë nikoqir i skuadrës turke, Sivassporit për ndeshjen kthyese të Europa League që zhvillohet me fillim nga ora 21:00.

Ballkani bëri mrekullinë në ndeshjen e parë mes tyre duke e mposhtur skuadrën turke në shtëpi me rezultat 4-3.
Ndeshja e sotme që do të zhvillohet në “Fadil Vokrri” do të transmetohet drejtpërdrejt nga dy kanale sportive shqiptare.

“Art Sport1” dhe “SuperSport 2” janë televizionet ku mund ta shikoni ndeshjen e sotme.

Kurse për ta ndjekur ndeshjen Online: Kliko Këtu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *