KËTU mund ta shikoni LIVE duelin e Haxhi Krasniqit

Boksieri Robin Krasniqi do të rikthehet sot në ring për ta zhvilluar luftën e radhës të karrierës së tij.

Ai do të ballafaqohet me boksierin Timur Nikarkhoevin dhe kjo luftë do të zhvillohet në arenën madhështore “AUDI DOME” në Mynih të Gjermanisë.

Dueli i boksierit nga Kosova do të transmetohet direkt në kanalin televiziv Art Sport 1.

Kurse për ju që nuk mund ta percillni ndeshjen përmes TV, mund ta gjeni në Youtube.

Krasniqi pritet te ndeshet në ora 22:00.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *