Ky është 11 vjeçari nga Deçani që humbi jetën pasi u rrëzua nga ballkoni

Një ngjarje tragjike ka ndodhur sot pasdite në një familje në Pejë, ku një fëmijë ka humbur jetën.

IndeksOnline ka siguruar detajet se si ka ndodhur kjo ngjarje e tmerrshme.

Viktima është L.Sadikaj 11 vjeq, nga fshati Lebushë e Decanit.

Viktima së bashku me nënën e tij, kishte qenë mysafir tek dajtë e nënës dhe aksidentalisht, 11 vjeçari është rrëzuar nga ballkoni ku edhe ka humbur jeten.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *