Ky është daja nga Istogu që dyshohet se kreu marrëdhënie seksuale me mbesën e tij 16 vjeçare

Mëngjesin e sotëm mediet kanë raportuar për një rast incesti në një familje pejane.

Burimet e IndeksOnline mësojnë se i dyshuari është Nikolle Pjetri nga fshati Polanë i Istogut.

Pjetri është arrestuar mbrëmjen e djeshme dhe është daja i vajzës 16 vjeçare që kreu marrëdhënie seksuale me të.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *