Ky televizion kosovar do ta transmetojë ndeshjen mes Izraelit dhe Kosovës

Izraeli dhe Kosova do të përballen sot në “Bloomfield Stadium”.

Të dy kombëtaret kërkojnë rezultatin pozitiv, me “Dardanët” që duan të nisin mbarë misionn e tyre kualifikues për ‘Euro 2024’, shkruan GazetaBlic Sport.

Ky takim do të zhvillohet me fillim nga ora 18:00 dhe do të transmetohet direkt në Klan Kosova.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *