Lajm i hidhur: Ndërron jetë 19 vjeçarja nga Podujeva

Erisa Kadriu, 19 vjeçarja nga Podujeva, ka ndërruar jetë gjatë ditës së sotme.

Lajmi u bë i ditur nga familjarët e të ndjerës.

Ajo vuante nga një sëmundje e rëndë dhe lajmi për vdekjen e saj i ka prekur banorët llapjanë dhe jo vetëm.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *