Lajm i hidhur: Reperi i njohur vdes duke performuar në skenë

Ka ndërruar jetë reperi Costa Titch.

28 vjeçari u sëmurë gjatë një performancë në festival në Afrikën e Jugut dhe vdiq në spital disa orë më vonë.

Titch gjatë karrierës ka arritur më shumë se 1.4 milionë ndjekës në TikTok dhe rreth 600,000 në Instagram.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *