Llapi kërkon fitoren ndaj Prishtinës dhe vendin e parë në tabelë, formacionet zyrtare

Llapi sot do të jetë nikoqire e Prishtinës.

Ndeshja është e vlefshme për javën e 22-të të Superligës së Kosovës, dhe zhvillohet në stadiumin ”Zahir Pajaziti” në Podujevë, më fillim nga ora 13:00, shkruan IndeksOnline.

Vendasit kanë një motiv shtesë për fitore, pasi nëse mposhtin skuadrën nga kryeqyteti, do të marrin kreun e tabelës, duke e lënë prapa Ballkanin.

Formacionet zyrtare:

 

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=814920723985746&set=a.459023586242130&type=3&ref=embed_post

 

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1020662123033120&set=a.202451518187522&type=3&ref=embed_post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *