Ndodh në Premierligë: Gjyqtari anësor ‘godet me bërryl’ mbrojtësin e Liverpoolit, Andy Robertson

Liverpool dhe Arsenal luajtën baras në Anfield me rezultat 2-2.

Firmino barazoi rezultatin në minutat e fundit të ndeshjes për ta ndalur një pikë në shtëpi për skuadrën e tij.

Një episod interesant ndodhi gjatë këtij dueli.

Gjyqtari anësor shihet teksa e godet me bërryl mbrojtësin e Liverpoolit, Andy Robertson teksa ishin duke diskutuar.

Shikoni momentin:

VIDEO

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *