Parashikimi i motit për ditët në vijim: Nga nesër fillojnë reshjet e shiut

Sot mbretëroi mot i mirë dhe me diell në Kosovë.

Pas një jave me acar dëbore dhe reshje shiu sot moti ishte kryesisht i mirë, shkruan FrontLajm.

Megjithatë reshjet e shiut pritet të rikthehen përsëri gjatë javës duke filluar nga nesër.

Sipas parashikimit të motit nesër do ketë reshje shiu të kohëpaskohëshme kurse nga e diela deri të mërkuren do ketë poashtu shi.

Ja moti për ditët në vijim:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *