SKANDALOZE: Infermierja e re e rrah gruan e moshuar – shoqet e filmojnë duke qeshur

Një grua e moshuar është sulmuar dhe poshtëruar nga disa punonjëse të një shtëpie private të pleqve në Pejë.

Pamjet e sulmit të infermiereve të Shtëpisë së Moshuarve në Pejë ndaj pacientes i ka publikuar aktorja Kaltrinë Zeneli të martën.

Ngjarja ka ndodhur në Shtëpinë e të Moshuarve “Orenda” në Pejë, raporton Paparaci.

“Orenda” Sh.P.K. është një biznes privat i cili merret me aktivitetet në shtëpitë e kujdesit për të moshuarit dhe personat me nevoja të veçanta.

Aksionarë të biznesit janë Anton Rasaj, Besmir Ahmetaj dhe Agron Kukaj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *